Facebook & Instagram:

Szkolenie Zamknięte

i Doradztwo

POZYSKAJ DOFINANSOWANIE

Z DOFINANSOWANIEM DO 80%

DLA FIRM

Facebook & Instagram - Szkolenie Zamknięte
i Doradztwo

Dlaczego możesz uzyskać dofinansowanie na nasze szkolenia?

Nasza agencja marketingowa Coconut Agency posiada certyfikat SUS 2.0 (Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych).


Certyfikat ten został przydzielony jedynie 400 firmom w Polsce, które spełniły wysokie normy jakościowe w zakresie prowadzonym przez siebie usług.

Dzięki certyfikatowi nasze szkolenia znajdują się w Bazie Usług Rozwojowych i mogą być dofinansowane przez PARP do 80% wartości.

Program szkoleń dobieramy pod Twoje potrzeby i branżę

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Facebook to wciąż największy portal społecznościowy i również najbardziej popularny. Jeśli kiedyś nie miałeś strony internetowej to nie istniałeś. Teraz tym wyznacznikiem jest wygląd i jakość prowadzenia firmowego fanpage'a.

facebook

Sprzedaż w sklepie internetowym, pozyskiwanie leadów, milionowe zasięgi - do tego wszystkiego świetnie sprawdzają się reklamy w ekosystemie Facebooka. Nauczymy Cię jak skutecznie korzystać z reklam Facebook Ads w Twojej branży.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

facebook Ads


To najszybciej rozwijający się serwis społecznościowy - wyprzedza m.in. Facebooka i inne social media. Na Instagramie wszystko bazuje na efekcie wizualnym, dlatego najważniejsza jest tutaj unikalna i atrakcyjna dla oka treść.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Działasz w branży B2B, chcesz trafić do osób na wysokich stanowiskach? Świetnym narzędziem dla rozwoju biznesu będzie LinkedIn. Pokażemy jak wykorzystać profile firmowe, prywatne i reklamy do silnego marketingu.

LinkedIn

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Reklama w Google Ads nie musi być czarną magią! Docieraj do osób, które wiedzą czego szukają - daj mi to czego potrzebują.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Nasi klienci o współpracy z Coconut Agency

Udział działań poprzez social media w marketingu naszej marki Quest for English jest kluczowy. Ba! To główna ścieżka zdobywania klientów. Postawiliśmy zespołowi firmy Coconut poprzeczkę wysoko – wzrost sprzedaży o 30% w roku 2018. Uzyskaliśmy 80%. Co tu dalej dodawać? Pracujemy z nimi dalej – teraz zajmują się wszystkimi naszymi firmami i markami. Polecamy ich naszym klientom. Z przyjemnością.


Krzysztof Sarnecki

Prezes Quest Change Managers

No potrafią w te marketingi, potrafią... ;) Jako zadowolony klient polecam usługi Coconutów w zakresie obsługi social mediów oraz realizacji działań marketingowych. Mają rozsądne ceny, bardzo dobrą jakość obsługi, szybki kontakt. Można liczyć na realizację bieżących projektów oraz wsparcie w planowaniu strategii marketingowej.


Szymon Mrugała

Ekspert Finansowy

Nie ulega wątpliwości, że specjaliści Coconut Agency posiadają ogromną wiedzę z zakresu mediów społecznościowych i skutecznie używają jej, planując efektywne działania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług agencji, a także ze sprawnego i owocnego kontaktu z nią. Z pełnym zaufaniem rekomenduję Coconut Agency jako rzetelnego partnera w promocji marek w mediach społecznościowych. Z poważaniem,


Bogusław Żyła

Właściciel aplikacji Karta Tatrzańska


Coconut Agency profesjonalnie przygotował i zrealizował kampanię dla mojej szkoły gitary. Dzięki nim na warsztaty zapisało się ponad 300 osób :-) Teraz ruszamy z kolejnymi projektami. Szczerze polecam Coconut Agency.


Mat Czechowicz
Właściciel w Teoriastrun.com

Zaufali nam:

Dlaczego warto wybrać szkolenia Coconut Agency?


osób zarejestrowanych na naszej

Platformie VOD

Doświadczenia w Social Media

osób skorzystało z naszych kursów online

wydawanych rocznie na Facebook Ads

+1 mln PLN

+450

+ 2 000

5 lat

5/5

Jesteśmy agencją social media, która, korzystając ze swojego doświadczenia, wiedzy i umiejętności, pomaga firmom w całej Polsce w osiąganiu coraz lepszych rezultatów oraz prowadzi je do dynamicznego rozwoju.

Z sukcesem pozyskujemy fundusze dla naszych klientów na ich rozwój, szkolenia, inwestycje. Naszym wyróżnikiem na rynku jest najnowocześniejsza wiedza z zakresu zarządzania, sprzedaży, negocjacji i marketingu.

Dlaczego warto wybrac szkolenie Coconut Agency?

osób skorzystało z naszych kursów online

PLN wydawanych rocznie na Facebook Ads

osób zarejestrowanych na naszej Platformie VOD

Doświadczenia w Social Media

+1 mln

+450

+ 2 000

5 lat

Jak uzyskać dofinansowanie?

1

2

3

Wypełnij formularz kontaktowy.

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Otrzymasz dofinansowanie na dowolne, wybrane przez Ciebie szkolenie.

Krok po kroku:

Pomagamy pozyskać dofinansowania do 80%, w zależności od wielkości, lokalizacji i profilu przedsiębiorstwa. Zajmujemy się całym procesem i dokumentacją związaną z pozyskaniem środków.

Masz pytanie?

Z chęcią na nie odpowiem!

a.kaleta@coconutagency.pl

Adam Kaleta

New Business Specialist

+48 535 334 050

© Copyright 2020 Regulamin | Polityka Prywatności